ВПФ «Соціальна перспектива»

З метою забезпечення соціального захисту своїх співробітників, працівників інших установ та всіх зацікавлених громадян нашою компанією впроваджено пенсійний проект Відкритий пенсійний фонд „Соціальна перспектива”.

Фонд засновано 07 грудня 2005 року в місті Івано-Франківську рішенням загальних зборів засновників: Спільного підприємства "Галка Лтд", ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група" та ТОВ "Брокерська контора "Сток-Трейдер". Компанія з управління активами „Західна інвестиційна група” виступає одним із засновників та управляючою компанією фонду.

Загальна кількість учасників фонду становить близько 15 000 осіб.

За рахунок ефективного управління активами фонду компанією забезпечено беззбиткову діяльність ВПФ „Соціальна перспектива” в кризовий період 2008 – 2010 років.

 

РОЗВИТОК БІЗНЕСУ З УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНИМИ АКТИВАМИ

 

 

Фонд обслуговують професійні учасники фінансового ринку, які мають значний досвід роботи з пенсійними та інвестиційними фондами:

 

  • Управління пенсійними активами - ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група"
  • Адміністрування Фонду - ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з не багатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування.
  • Зберігання активів Фонду - банк-зберігач ПАТ "Універсал Банк" Історія Універсал Банку бере початок у 1994 році. З 2006 року банк є учасником міжнародної групи Eurobank Group, яка представлена у 8 країнах Європи. Серед них Болгарія, Румунія, Сербія, Україна, Люксембург, Велика Британія (Лондон), Греція та Кіпр. Загальна чисельність співробітників групи складає 16,9 тисяч осіб. Загальні активи Eurobank Group становлять 77,6 млрд. євро.

Created by Siter.in.ua